En Sıcak Konular

Künye

Sitemiz;

Ticari veya ekonomik amaç gütmekten uzak, kişisel çabalarımızla Türkiyemize küçük de olsa katkıda bulunabilmek amacıyla, halka açık alternatif bilgi kaynaklarının (Ör; kitaplar) incelenmesi, farklı medya guruplarının yayın organlarının çapraz okunması ve bunlar arasındaki farklılıkların, çelişkilerin ortaya çıkarılması, birçok değişik yöntemle gizlenmiş Türkiyemizin gerçek gündemini yakalamaya gayret edilmesi, ülkemize faydalı olduğunu düşündüğümüz kişisel değerlendirmelerimizin kayıt altına alınması amaçlarıya, F.Mehmet Kara tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir. Alıntı olduğu belirtilen yazı ve haberler haricinde, içeriğimiz yöneticimiz tarafından oluşturulmaktadır. 

Kullanım Şartları :  

Sitemizin içeriği, Milletimiz ve Memleketimiz yararına olmak ve kaynak gösterilmek kaydıyla, alıntı yapılabilir ve kullanılabilir.

İçeriğimiz hiçbir şekilde, Ülkemiz ve Milletimiz aleyhine kullanılamaz.

Yorumlar :

Sitemizde, konusu suç teşkil eden, kişisel-kurumsal hakları ihlal eden yorumların yapılmaması esas olduğundan, ziyetçilerimizin bu konuda hassas davranmalarını rica ediyoruz. Yapılan yorumlardan, yorum sahiplerinin sorumlu olduğunu hatırlatırız.

Alıntı Yazılar :

Sitemizde yayımlanan alıntı yazılar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesinin vermiş olduğu imkân uyarınca yayımlanmaktadır. Bu yetkiye rağmen, yazılarının sitemizde yayımlanmasını istemediğini sitemize ileten yazarların/yayımcıların yazıları yayımdan kaldırılacaktır.   

En Çok Okunan Haberler


Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
4,146 µs